ELSEDESİGN WEB TASARIM & İNTERNET TEKNOLOJİLERİ

Web Tasarım, Yazılım, E-Ticaret, Dijital Reklam

Kurumsal veya bireysel girişimleriniz dijital dünyada sizi en iyi şekilde yansıtabilmesi için web siteleri tasarlıyoruz. Müşterilerinizin sizi kolayca bulabilmeleri için arama motorlarına uyumlu, dikkat çekici ve konunuza özel tasarımlar yapmaya önem veriyoruz.

Sizi, web tasarım, sosyal medya, dijital veya basılı tüm tanıtım mecralarında, iş ortağımız olarak görüp hizmetimizi yaratıcılığımızla birleştirerek en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Başarılı bir web tasarımı ile internetteki yerinizi alın.

Hizmetlerimiz

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

grassy-service
Profesyonel web siteleri, sizin veya firmanızın dijital dünyada hedef kitlenize ulaşabilmenin en etkili ve en düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Sanal dünyadaki kimliğiniz , ürünlerinizin show roomudur.

Web Tasarım

grassy-service
Kişinin veya kurumun ihtiyaç ve taleplerine özel, var olan benzer şablonlardan farklı olması istenen / gereken durumlarda özel kodlama dili ile yazılan sitelerdir.

Özel Yazılım Siteler

grassy-service
Ürünlerinizi veya servislerinizi  internete taşımak , sadece belirli bir lokasyona değil sınırları olmayan bir dünyada tanıtım ve pazarlamanızı gerçekleştirmeniz için e-ticaret siteleri kuruyoruz.

E-Ticaret Siteleri

grassy-service
Online olarak sergilediğiniz ürün fotoğrafları hem firmanızın dijital dünyadaki imajınızı belirler, hemde satış oranlarınız da büyük rol oynar.

E-Ticaret Ürün Çekimleri

grassy-service
Dijital reklam, markanız veya ürününüzün online kanallar üzerinden tanıtılmasına verilen genel bir isimdir. Reklam banner ları, sosyal medya tasarımları, video reklamları, advertorial reklamlar …vb.

Dijital Reklam

grassy-service
Müşterinizin veya hedef kitlenizin, sizi diğer firmalardan ayrıştırabilmesi ve kolayca hatırlayabilmesi için basılı reklam ve tanıtım materyallerinden de faydalanabilirsiniz.

Baskılı Tanıtım Materyalleri

GÜNCEL KALIN

Sitelerinizin arama motorlarına uygun içerikleri , indexlenmeye uygun güncel kod alt yapıları olması gerekir.  Sitenizdeki içeriğin ve yardımcı eklentilerin düzenli olarak güncellemeleri önemlidir

Görüşleriniz bizim için önemlidir

Sizin Yorumlarınız

Elif ile çalışmak,  hizmetinizin insanlara ulaşmasını sizden daha çok düşünen biri ile işbirliği yapmak gibi. Firmanın logosunu tasarlarken, web sitesi ve içeriğini oluştururken ki yaklaşımı ve özeni, kendi hizmetinize ya da ürününüze yeniden bakmanızı sağlıyor. Sonrasında özgünlüğünüzü nasıl en anlaşılır şekilde anlatmalısınız, sosyal medya ilkeleri neler, algıyı nasıl yönetirsiniz gibi sürekli gelişen bir sürece dönüşüyor.

Client Image

Selin Sertel

www.coachproturkey.com

Aklımızdaki düşünceyi doğru bir şekilde görsele dönüştüren, gerektiğinde uzun yılların tecrübesi ile doğru bir şekilde yönlendirme ile daha güzele ulaşmamızı sağlayan Else Design , kaliteli ve uyumlu yaklaşımı ile bizi çalışma hayatımızdaki önemli yükten kurtarır pozisyondadır .  Sizinle birlikte doğru yolda olduğumuz için çok mutluyuz...

Client Image

Sibel Tuncer

www.internationalkidscenter.com

Web sayfamızın hazırlık aşamasında; sektörümüz, vizyonumuz, rakiplerimiz, ürün ve hizmetlerimizi titizlikle analiz ederek yenilikçi, yaratıcı, dikkat çekici, mobil ve SEO uyumlu kusursuz bir site tasarlayan bunun yanında güncelleme ve bakım konularında her zaman hızlı, ilgili, güler yüzlü ve profesyonel yaklaşımı ile firmamıza destek veren  Elif Bilgili ve ekibine teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Daha nice güzel projelerde birlikte ilerleyeceğimiz için çok mutluyuz...

Client Image

Füsun Karaçanak

www.perakendertv.com

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim!