ELSE DESIGN Web Tasarım ve İnternet Teknolojileri

Dijital Dünyaya Açılan Kapınız

ElseDesign olarak , 10 yılı aşkın bir süredir kurumsal veya bireysel girişimlerinizin, dijital dünyada sizi en iyi şekilde yansıtabilmesi için web siteleri tasarlıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini ön planda tutarak tecrübelerimizle doğru yönlendirmeler yapmaya özen gösteriyoruz.

Yıllar içinde web ve dijital reklam tasarımları konularında uzmanlaşan ekibimiz, internet teknolojileri konularında da  her geçen gün yenilenmekte ve güncel bilgileri takip etmektedir.

Kurumsal kimliğin oluşturulmasından web site yapımına , ürün çekiminden katalaog tasarımına kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veren ElseDesign sizlerin hizmet aldığı bir kurumdan öte hedefinize giden yolda beraber yürüdüğünüz bir partner olmak için çalışmaktadır.

Çalışma Sistemimiz

Soru, görüş ve önerileriz bizim için değerlidir

Sizden Gelenler

Elif ile çalışmak,  hizmetinizin insanlara ulaşmasını sizden daha çok düşünen biri ile işbirliği yapmak gibi. Firmanın logosunu tasarlarken, web sitesi ve içeriğini oluştururken ki yaklaşımı ve özeni, kendi hizmetinize ya da ürününüze yeniden bakmanızı sağlıyor. Sonrasında özgünlüğünüzü nasıl en anlaşılır şekilde anlatmalısınız, sosyal medya ilkeleri neler, algıyı nasıl yönetirsiniz gibi sürekli gelişen bir sürece dönüşüyor.

Client Image

Selin Sertel

www.coachproturkey.com

Aklımızdaki düşünceyi doğru bir şekilde görsele dönüştüren, gerektiğinde uzun yılların tecrübesi ile doğru bir şekilde yönlendirme ile daha güzele ulaşmamızı sağlayan Else Design , kaliteli ve uyumlu yaklaşımı ile bizi çalışma hayatımızdaki önemli yükten kurtarır pozisyondadır .  Sizinle birlikte doğru yolda olduğumuz için çok mutluyuz...

Client Image

Sibel Tuncer

www.internationalkidscenter.com

Web sayfamızın hazırlık aşamasında; sektörümüz, vizyonumuz, rakiplerimiz, ürün ve hizmetlerimizi titizlikle analiz ederek yenilikçi, yaratıcı, dikkat çekici, mobil ve SEO uyumlu kusursuz bir site tasarlayan bunun yanında güncelleme ve bakım konularında her zaman hızlı, ilgili, güler yüzlü ve profesyonel yaklaşımı ile firmamıza destek veren  Elif Bilgili ve ekibine teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz. Daha nice güzel projelerde birlikte ilerleyeceğimiz için çok mutluyuz...

Client Image

Füsun Karaçanak

www.perakendertv.com

Herşeyin ötesinde sizin kendinizi ve ihtiyacınızı, siz belirleyinceye kadar müdahale etmeyecek, web sayfası gibi her firmanın kurumsal hassasiyeti olan bir konu başlığında sizi ve isteklerinizi çok net anlamaya odaklanan, ortak hareket etmeye yönelik çalışabilen birisi, titiz samimi ve çalışkan, teşekkürler ELİF...

Client Image

Mine Sayın

www.minesayin.com

İstek ve beklentilerimi dikkate alarak beni çok mutlu edecek bir tasarımla harika bir internet sitesi yaptı. Yıllardır her türlü desteği severek ve güler yüzüyle vermekten hiç kaçınmayan, çok rahat çalışabileceğiniz bir profesyonel olan Elif hanıma, bir kez daha firmam ve şahsım adına teşekkür ediyorum.

Client Image

Nursen Sarı

www.nc-organizasyon.com

İlk günden beri işine hakimiyeti, samimiyeti, ve içtenliği ile saygı ve sevgimizi kazandı. Şirketimizin büyümesi ile ilgili kendisine söylediğimiz, önerdiğimiz ne olduysa çok daha fazlasını düşünerek bize geri bildirimde bulunuyor. Mesleğine saygısı ve iş ahlakı tek kelime ile mükemmel. ELİF hanıma tekrar çokkk teşekkür ediyorum. Uzun yıllar beraber çalışmak dileğiyle..

Client Image

Birkan Yılmaz

Web sitemizin yapımını üstlenen ve 10 yılı aşkın bir süredir  sitemizin güncelleme ve bakımı için destek aldığım; iş ahlakı, yaratıcılığı, titizliği ve sabır dolu çalışmalarıyla ön plana çıkan değerli Elif Bilgili’ye sonsuz teşekkürler.

Client Image

M.Serdar Karaduman

www.bandococukevi.com

Referanslarımız