https://www.elsedesign.web.tr/wp-content/uploads/2020/04/header-elsedesign-scaled.jpg

Kişisel veya Kurumsal Web Site Tasarımları

Profesyonel web siteleri, firmanızın ve sizin dijital dünyada varolan hedef kitlenize ulaşabilmenizin en etkili ve en düşük maliyetli tanıtım aracıdır. Bu mecra sanal dünyadaki kimliğinizin ve ürünlerinizin “showroom”u olduğundan dolayı, sitenizin tasarımı ve içeriği büyük önem taşır.

Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ürün, hizmet ve şirketiniz hakkında ilk izlenimi web siteniz sayesinde elde eder. İyi düşünülmüş ve  tasarlanmış  bir  site, sizi  güçlü ve güvenilir gösterir.

Sitelerin tüm ekranlara ve mobile uyumlu olmasının yanında arama motorlarına da uyumlu içerik ve alt yapıda olması sitenizin görünürlüğü açısından çok önemlidir.

Tasarımlarımızı başta Google olmak üzere, tüm arama motorlarıyla uyumlu çalışan ve düzenli olarak güncellenen bir alt yapının üstüne inşa ediyoruz. Sitenin içerik ve görsellerini SEO ya (arama motoru optimizasyonuna) uygun şekilde yerleştirilmesine özen gösteriyoruz.

Dijital dünyada var olmak

Web siteniz, sizin dijital kimliğinizdir. Web sitenizi hazırlarken önceliğimiz, servis veya ürünlerinizi en iyi şekilde ifade edecek özgün yazı ve görselleri, kullanıcının kolaylıkla anlayabileceği bir şekilde tasarlamaktır. Firmanızın imajını gösteren ve vizyonunu anlatan tasarımlar yapıyoruz . Web sitenize uygulanan arama motoru optimizasyonu, sektörel aramalarda sizi öne plana çıkararak bilinirliliğinizi dolayısıyla da prestijinizi ve karlılığınızı arttırmanıza destek oluyoruz.

ElseDesign olarak, müşterilerimizin istek ve dileklerini kendi tecrübemizle harmanlayarak ortaya hem dikkat çekici hemde işlevsel siteler çıkarmaya özen gösteriyoruz.

Sosyal medya hesaplarınızı web sitenize bağlantıları da ekleyerek markanızın her mecrada bütünlüğünü gözetiyor,  tasarladığımız siteniz için güncellemeleri de sürekli takip ediyoruz.

Web sitenizde kullandığımız görseller, firmanıza/markanıza/ ürün veya hizmetinize özel olarak hazırlanıyoruz. Firmanıza özel tasarımı hizmetini sunarken fiyatlar konusunda da oldukça ekonomik seçenekler sunuyoruz.